top of page
KurumsalSorumlulukpng.png

KURUMSAL SORUMLULUK

HASTA ODAKLI PROJELER

Bizim için insan sağlığı ve hastaların doğru tedaviye ulaşması birinci önceliktir.

Bu amaçla geliştirdiğimiz ilaçların yanı sıra çalışma alanlarımızda hastalık ve tedaviler konusunda bilinçlendirme faaliyetleri ile hasta ve yakınlarına her adımda destek olmaya hazırız.

Hasta odaklı projelerimizin temel amacı hasta ve hasta yakınlarının doğru bilgiye ulaşabilmesi, hastanın tüm yolculuğu boyunca yanında olabilmek ve toplumda hastalıklar ile ilgili farkındalık yaratmaktır.

NadirX_edited.png

Nadir yanlarımızın da bizi güçlü kıldığına inanıyoruz. Bu inançtan yola çıkarak nadir hastalıklara sahip çocukların özelliklerini, güçlerini ve mücadelelerini anlatan bir çizgi roman kitabını hayata geçiriyoruz. Kahramanlarımızın dahil olduğu süper kahraman takımının ismi ise Nadir-X.

 

Bu yıl üç nadir hastalığın işleneceği Nadir-X çizgi romanını okuyarak nadir hastalıklar hakkında bilgi edinebilir, bu hastalığa sahip çocukların nadir yanlarına, ne kadar güçlü olduklarına ve mücadelelerine tanıklık edebilirsiniz.

Nadir-X hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın!

İyilik Genimizde Var, uzman hekimlerin bilgilendirme videoları, 6 adımda donör uygunluk testi ve kök hücre ve kemik iliği bağışı ile ilgili sıkça sorulan sorulara uzmanların verdiği cevaplarının yer aldığı bir internet sayfası.

 

İyilik Genimizde Var hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın!

Her-Adımda-Yanında-Logo.png

Multipl Skleroz hasta ve hasta yakınlarının mücadelesinde ve günlük hayatında, “Her Adımda Yanında” olmayı ve destek vermeyi hedefliyoruz.

 

Her Adımda Yanınızda hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın!

MicrosoftTeams-image.png

Güç Geninde, GEN koşulsuz desteği ile SMA (Spinal Müsküler Atrofi) hakkında toplumu bilgilendirmek amacı ile oluşturulmuştur.

Güç Geninde hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın!

Ayağına-İyi-Bak-Logo.png

Ayağına İyi Bak ile şeker hastalarında diyabetik ayak sorununa dikkat çekmeyi, hastaların yaşam kalitesini yükseltmeyi, oluşan komplikasyonları azaltmayı ve diyabetik ayağın yol açtığı kişisel, toplumsal sorunları ve ekonomik maliyeti azaltmayı hedefliyoruz.

 

Diyabetik Ayak Farkındalık Kampanyası Ayağına İyi Bak hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın!

Diyalizle-yasamak-Logo.png

Diyaliz sürecindeki kronik böbrek yetersizliği olan hasta ve yakınlarının bilgilendirilmeyi hedefliyoruz.  

 

Diyalizle Yaşamak hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın!

GÜVENİLİR BİLGİ KAYNAKLARI
GenSaglık-Logo.png

GenSağlık, farklı branşlardan hastalıklara ait, alanında uzman hekimler veya akademik referanslar ile hazırlanmış makalelerin bulunduğu bir bilgilendirme sayfası. Bu projede amacımız internette bulunan, hastalıklar, tedaviler ve diğer sağlık konuları ile ilgili yanlış bilgilerin önüne geçerek kullanıcıları hastalıklar ile ilgili doğru ve güvenilir bilgilere ulaştırmak.

 

GenSağlık, Sağlık Bilgi Merkezi hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın!

NetIleYasam-Logo.png

Nöroendokrin Tümörlerde merak edilen konularda toplumu bilgilendirmek, hasta ve hasta yakınlarına destek olma amacıyla hazırlanmıştır.

 

Net İle Yaşamak hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın!

Akromegali-Logo.png

Yavaş gelişen Akromegali hastalığının nedenleri erken belirtileri, semptomları dahil hakkında bilgi edinme, nasıl tanı konulduğunu ve sağlık uzmanlarının akromegaliyi değerlendirmek için kullanabileceği testleri öğrenme ve tedavi seçenekleri hakkında bilgi edinme amacıyla hazırlanmıştır.

Akromegali İle Yaşam hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın!

bottom of page