top of page

GEN, Capital500 Listesinde!

GEN, Capital 500 Listesinde!


"Ekonomik krize rağmen 2023 yılı yatırım planlarımızı hayata geçirebildik. 25 yıldır Türkiye'nin en hızlı büyüyen ilaç şirketlerinden biri olarak ürün portföyümüzü geliştirmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Üretim tesisimizde ürettiğimiz ürünlerin Türkiye ve yurt dışı ilaç pazarında yer alması için çalışmalar yürütüyor, satışlarımız içinde kendi ürettiğimiz ürünlerin payını artırmak için ülkemizde ve yurt dışında ekiplerimizle çok ciddi çaba sarf ediyoruz. Önümüzdeki yıl da Ar-Ge çalışmalarımız, iş geliştirme faaliyetlerimiz ve geçen yıllarda yaptığımız çalışmaların sonuçlanmasıyla Capital 500 listesinde daha üst sıralarda yer almayı hedefliyoruz."


GEN Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Abidin Gülmüş’ün de Ağustos sayısına konuk olduğu Capital Dergisi tarafından hazırlanan ve Türkiye’nin en büyük 500 şirketini gösteren Capital 500 listesinde bu sene de yerimizi aldık.


Tüm değerli çalışma arkadaşlarımıza, müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve yatırımcılarımıza gösterdikleri destek, güven ve iş birliği için teşekkür ediyoruz.


17 görüntüleme0 yorum

Commenti


bottom of page