GEN HAKKINDA

Biz Kimiz?

Gen İlaç ve Sağlık Ürünleri A.Ş., 1998 yılında kurulmuş, ender görülen hastalıkların tedavisinde ve bu hastalıklara bağlı olarak gelişen fonksiyon bozukluklarının giderilmesinde kullanılan ilaçlarıyla Türk ilaç sektöründe yerini almıştır. Dünyanın önde gelen firmaları ile işbirliği içerisinde olan Gen İlaç’ın hedefi, etik ve bilimsel değerler çerçevesinde, ürün ve hizmetlerinin hastalara en kolay, güvenilir ve hızlı şekilde ulaşmasını sağlamaktır.

Başta Nöroloji, Endokrinoloji ve Nefroloji olmak üzere Onkoloji, Hematoloji ve Pediatri branşlarında, ender görülen hastalıkların tedavisinde ve bu hastalıklara bağlı olarak gelişen fonksiyon bozukluklarının giderilmesinde kullanılan ürünleriyle sağlık sektöründe yerini almıştır.

Kurulduğu andan itibaren istikrarlı ve hızlı bir şekilde büyüyen Gen, Ankara’da bulunan 40000m2 alana kurulmuş GMP sertifikalı üretim tesisi, Ankara (Merkez), İstanbul, İzmir, Trabzon, Azerbaycan, Kazakistan ve Gürcistan ofislerinde bulunan yaklaşık 400 kişilik uzman kadrosu ve 8 farklı ülkeden 18 partneri ile, Türk İlaç Endüstrisinin en hızlı büyüyen şirketi olarak, 20 yıldır başarıyla sürdürdüğü hizmetleri sizlerle beraber daha da yukarılara taşımaya devam edecektir.

Misyonumuz

Gen, zoru severek ve umut olmanın getirdiği sorumlulukla, insan sağlığına dokunur ve sağlık paydaşları arasında köprüler kurar. En iyi  teknoloji ile geliştirdiği yenilikçi ürünleri ve dünyadaki nadir çözümleri, etik ve bilim kuralları çerçevesinde, Türkiye’ye sunmaya, Türkiye’de  ürettiği değerleri dünyaya taşımaya kendini adamıştır.

Vizyonumuz

Gen değişen dünyaya hızla uyum sağlayacak kadar esnek, sağlıklı bir gelecek için sadece nadir çözümler yaratacak kadar farklı, bu alanda  dünya öncüsü olabilecek kadar cesur bir bakış açısıyla geleceği şekillendirir.

Kalite Politikamız

Biz Gen olarak; Yeniliklere açık, ekip çalışmasına inanan, eğitimli personeliyle kaliteli ürünler sunarak müşteri memuniyetini ve güvenini en üst seviyelere taşımak; sürekli iyileştirmelerle şirketimizin mevcut pazar payını arttırmak, ulusal ve uluslararası yasal düzenlemelere uygun olarak çalışmak, ulusal sektördeki kalıcılığını pekiştirmek ve gen ilaç adının kalite, güven ve üstün hizmet anlayışı ile beraber anılırlığını sağlamak amacındayız.

Footer-Gen-Gri.png

KURUMSAL

ETİK VE UYUM

LİNKLER

SOSYAL MEDYA

  • Gri LinkedIn Simge
  • Gri Facebook Simge
  • Gri Instagram Simge

© 2020 Gen İlaç ve Sağlık Ürünleri A.Ş. Sitemizde yer alan bilgiler, hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçmez. Sitemizin ürünler bölümü sağlık çalışanları içindir.