Footer-Gen-Gri.png

KURUMSAL

ETİK VE UYUM

LİNKLER

SOSYAL MEDYA

  • Gri LinkedIn Simge
  • Gri Facebook Simge
  • Gri Instagram Simge

© 2019 Gen İlaç ve Sağlık Ürünleri A.Ş. Sitemizde yer alan bilgiler, hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçmez. Sitemizin ürünler bölümü sağlık çalışanları içindir.

GEN HAKKINDA

Biz Kimiz?

Gen İlaç ve Sağlık Ürünleri A.Ş., 1998 yılında kurulmuş, ender görülen hastalıkların tedavisinde ve bu hastalıklara bağlı olarak gelişen fonksiyon bozukluklarının giderilmesinde kullanılan ilaçlarıyla Türk ilaç sektöründe yerini almıştır. Dünyanın önde gelen firmaları ile işbirliği içerisinde olan Gen İlaç’ın hedefi, etik ve bilimsel değerler çerçevesinde, ürün ve hizmetlerinin hastalara en kolay, güvenilir ve hızlı şekilde ulaşmasını sağlamaktır.

Başta Nöroloji, Endokrinoloji ve Nefroloji olmak üzere Onkoloji, Hematoloji ve Pediatri branşlarında, ender görülen hastalıkların tedavisinde ve bu hastalıklara bağlı olarak gelişen fonksiyon bozukluklarının giderilmesinde kullanılan ürünleriyle sağlık sektöründe yerini almıştır.

Kurulduğu andan itibaren istikrarlı ve hızlı bir şekilde büyüyen Gen, Ankara’da bulunan 40000m2 alana kurulmuş GMP sertifikalı üretim tesisi, Ankara (Merkez), İstanbul, İzmir, Trabzon, Azerbaycan, Kazakistan ve Gürcistan ofislerinde bulunan yaklaşık 400 kişilik uzman kadrosu ve 15 farklı ülkeden 16 partneri ile, Türk İlaç Endüstrisinin en hızlı büyüyen şirketi olarak, 20 yıldır başarıyla sürdürdüğü hizmetleri sizlerle beraber daha da yukarılara taşımaya devam edecektir.

Misyonumuz

Tüm sağlık kurum ve kuruluşları, hasta ve hasta yakınları için özel tedavi alanlarında, etik ve bilim kuralları çerçevesinde, çözüm ortağı olmak, yüksek kalite ve güvenilir ürünler ile herkesin daha uzun ve sağlıklı bir yaşama sahip olmasına yardım etmek, sağlık kuruluşları, devlet kurumları ve hasta dernekleri arasında karşılık saygı ve sevgi üzerine kurulu köprüler yaratmak.

Vizyonumuz

Dünya’nın sürekli değişen yapısına ayak uydurabilen bir şirket olmak, nadir hastalıklar ile savaşan hastalara çare olacak tedavi seçenekleri aramak ve getirmek, 20 yıldır sürdürdüğümüz hizmetlerimizi daha da yukarı taşıyarak ilerlemek.

Kalite Politikamız

Biz Gen olarak; Yeniliklere açık, ekip çalışmasına inanan, eğitimli personeliyle kaliteli ürünler sunarak müşteri memuniyetini ve güvenini en üst seviyelere taşımak; sürekli iyileştirmelerle şirketimizin mevcut pazar payını arttırmak, ulusal ve uluslararası yasal düzenlemelere uygun olarak çalışmak, ulusal sektördeki kalıcılığını pekiştirmek ve gen ilaç adının kalite, güven ve üstün hizmet anlayışı ile beraber anılırlığını sağlamak amacındayız.