MicrosoftTeams-image (75).png

Neden GEN?

Türkiye'nin en hızlı büyüyen ilaç şirketlerinden biri olarak, 1998’den beri, sağladığımız yenilikçi tedaviler ve nadir çözümler ile hizmetinizdeyiz. En iyi standartları karşılayan son teknoloji üretim tesisimizle, etik ve bilimsel ilkeler çerçevesinde, nadir hastalıklar ve karşılanmamış sağlık ihtiyaçlarına dünya çapında çözümler sunuyoruz.

 

Geniş ürün yelpazemiz, inovatif yaklaşımımız  alanında uzman kadromuz ve sizin desteğinizle ile geleceğin sağlık markası olmaya devam edeceğiz.

ICON_004.png

10 ülkeden

20 küresel iş ortağı

ICON_003.png

Sağlık Teknolojisi

Projeleri

ICON_002.png

9 Farklı Hasta

Odaklı Proje

ICON_006.png

GMP Onaylı

Üretim Tesisi

ICON_005.png

6 ülkede ofis ve

500’ün üzerinde çalışan

ICON_001.png

Ar-Ge Merkezi

ICON_008.png
ICON_007.png
ICON_009.png

Halka Arz

OYAK Yatırım konsorsiyum liderliğinde Gen İlaç ve Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.,  ‘’Sabit Fiyat ve En İyi Gayret Aracılığı’’ yöntemi ile halka arz edilecektir.

 

Talep Toplama Tarihleri: 28-29-30 Temmuz

Halka Arz Fiyatı: 10,75 TL

HESAP AÇ: https://hesap.oyakyatirim.com.tr/giris

 

Halka arz taleplerinizi OYAK Yatirim Sanal Şubemiz (https://sube.oyakyatirim.com.tr) ve OYAK Trader mobil uygulamamız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca 0 850 222 0 414 nolu Alternatif Dağıtım Kanalları temsilcilerimiz veya şube temsilcilerimiz aracılığıyla da taleplerinizi iletebilirsiniz. OYAK Yatirim Sanal Şubemiz ziyaretiniz sırasında hızlı şifre alabilmek için https://www.oyakyatirim.com.tr/sifre-al linkine tıklayın.

 

OYAK Yatirim Sanal Şubemiz üzerinden halka arz talep giriş videosu: https://www.youtube.com/watch?v=1Vs-40ddn0w

IOS kullanıcısı iseniz, OYAK Trader mobil uygulamamız üzerinden halka arz talep giriş videosu: https://www.youtube.com/watch?v=qNYFBsprOe4

Android kullanıcısı iseniz, OYAK Trader mobil uygulamamız üzerinden halka arz talep giriş videosu: https://www.youtube.com/watch?v=PtmWv9rt-qo

OYAK Yatırım'da bulunan hesabınıza para göndermek için gerekli bilgilere www.oyakyatirim.com.tr/duyurular/1320/oyak-yatirim-hesabina-para-transfer-islemi linkinden ulaşabilirsiniz.